9 жовтня проведено засідання постійної комісії

 
   Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту, яке провела голова комісії Ольга Ковальська.
    Проекти рішень, винесені на комісію для попереднього розгляду,  були розміщені на офіційному сайті районної ради у розділі «Матеріали до чергової сесії».
  У роботі комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, голова райдержадміністрації Олег Недогода.
   На початку роботи комісії було розглянуто та підтримано питання про внесення змін до структури і чисельності установ охорони здоров’я на 2017 рік (доповідала Наталія Мороз – головний лікар ЦРЛ). Зміни зумовлені від’єднанням від центральної районної лікарні центру первинної медико-санітарної допомоги та введенням у дію цілодобового поста у відділенні анестезіології ЦРЛ.
   Про зміни у структурі і чисельності установ освіти на 2017 рік доповідала Тетяна Ганжала, начальник відділу освіти РДА, яка зауважила, що вони відбуваються у зв’язку зі зміною учнівського контингенту з 1 вересня 2017 року. Також Тетяна Степанівна звернула увагу присутніх членів комісії на необхідність здешевлення вартості харчування дітей, які харчуються в освітніх закладах району, шляхом звільнення від сплати видатків по оплаті послуг за спожиту електроенергію за рахунок видатків районного бюджету на 2017 рік, передбачених на утримання відділу освіти РДА (орієнтовна сума - 200 тисяч гривень).
   Юрист господарчої групи по централізованому господарському обслуговуванню загальноосвітніх шкіл та інших закладів району Світлана Полонська інформувала присутніх про реорганізацію Аврамівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Монастирищенської районної ради шляхом приєднання до опорного загальноосвітнього навчального закладу «Монастирищенська спеціалізована школа №5 І-ІІІ ступенів" Монастирищенської районної ради.
    Про звільнення дітей спеціалізованої школи-інтернат І-ІІІ ступенів «Обдарованість» від батьківської плати за харчування доповідала соціальний педагог даного освітнього закладу Людмила Кибаленко.
   Депутати районної ради підтримали проект рішення про створення комунальної установи «Монастирищенський районний методичний кабінет Монастирищенської районної ради».
  На завершення роботи постійна комісія підтримала винесення на розгляд сесії районної ради звернення депутатів Рівненської районної ради.
  Члени комісії повернули на доопрацювання проекти статутів районного будинку культури, спеціалізованої школи №5 І-ІІІ ступенів та проект програми з розвитку футболу в Монастирищенському районі на 2018-2020 роки.
 

Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись