Акція "Подаруй дитині радість читання"

  
   Шановні добродії!
 
    Українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» запрошує долучитися до акції з доброчинної передплати «Подаруй дитині радість читання!», яка оголошена й триватиме з 1 листопада до 20 грудня 2013 року.
    У 2011-2012 роках акцію підтримали представники підприємств, банків, державних установ, приватні підприємці, а також звичайні люди, котрі не пошкодували коштів і передплатили дітям, позбавлених батьківської опіки, барвисті та цікаві друковані видання. Серед найактивніших учасників були поштовики, які не лише закликали взяти участь в акції, а й власним коштом передплачували дітям газети та журнали.
    Пропонуємо вам і сьогодні не лишитися осторонь проблем дітей – сиріт та тих, що позбавлені батьківського піклування, адже їм набагато складніше жити в суспільстві, почуватися повноцінними його членами, на відміну від дітей, що мають родини…
    Передплачені Вами газета чи журнал для цих діток – реальна допомога, що забезпечить їм можливість пізнавати світ з друкованими виданнями!
    Взяти участь у доброчинній передплаті ви зможете, завітавши в найближче поштове відділення або за телефоном (0472) 37-60-18 або 067-400-52-26. Вам нададуть інформацію про дитячі соціальні заклади та запропонують перелік видань для дітей різних вікових груп.  Ви зможете на власний розсуд передплатити на 2014 рік (6 або 12 місяців) будь-яку кількість видань для одного чи кількох закладів. Детальна інформація про акцію - на порталі УДППЗ «Укрпошта» (www.ukrposhta.com) в розділі «Акції та конкурси».
    Інформацію про учасників акції ми активно висвітлюватимемо на корпоративному веб-порталі Укрпошти, сайтах дирекцій підприємства, в газеті «Поштовий вісник» та інших ЗМІ.
    Щиро сподіваємось на вашу участь і дякуємо за плідну співпрацю.
   
   Пам’ятайте, своєю небайдужістю ви зможете подарувати радість читання тисячам дітей!
 
 
З повагою
директор Черкаської
дирекції УДППЗ "Укрпошта"                                  В.О.Марчук
 
 
Повернутись