Активна підготовка педагогів до роботи в умовах Нової школи

Картинки по запросу нова українська школа

    Вже з нового навчального року першокласники навчатимуться за стандартами Нової української школи. Викладачі ж нині проходять перепідготовку до масштабного запровадження. Про це йшлося на всеукраїнській селекторній нараді під головуванням Віце-прем’єр-міністра Геннадія Зубка за участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

– Педагоги Черкащини активно готуються до роботи в умовах Нової української школи, – наголошує перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – На сьогодні в області більше 800 вчителів початкових класів пройшли підвищення кваліфікації щодо реалізації концепції «Нова українська школа» та нового Державного стандарту початкової освіти. Зокрема, проведено I-II навчальні сесії. Відбулись і 4 семінари-тренінги для вчителів іноземної мови, які працюватимуть з першокласниками. Відтак 117 вчителів  підвищили кваліфікацію.

  Нагадаємо, формула Нової української школи передбачає: новий зміст освіти, заснований на компетентностях; умотивованих учителів, котрі розвиваються професійно; наскрізний процес виховання, який формує цінності; децентралізацію та ефективне управління навчальним закладом; педагогіку, що ґрунтується на партнерстві між учнем, учителем і батьками; орієнтацію на потреби учня в навчальному процесі та ін.

   Список тренерів, котрі здійснюють відповідну підготовку, а їх 42, та графік підготовки педагогів області до роботи в умовах НУШ на I півріччя 2018 року затверджено наказом Управління освіти і науки Черкаської ОДА від 12 лютого 2018. «Про підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої  освіти області для роботи в умовах Нової української школи».

 

Повернутись