Аврамівка - найспортивніше село!

  
 
Справжнім святом краси, молодості і спорту стали районні змагання «Найспортивніше село», які було проведено 29 червня в м.Монастирищі з ініціативи районної ради та за підтримки районної організації Партії регіонів з метою популяризації спорту серед громад району та пропаганди здорового способу життя.  В цей день районний стадіон «Авангард»  зустрів 18 спортивних команд з сіл  району  на чолі з головами територіальних громад. Учасників змагань привітали голова районної ради Ігор Нестеренко та голова райдержадміністрації Володимир Басанець.
-  Я радий привітати усіх славних нащадків багатиря Василя Дзюби зі справжнім святом спорту. Жителі району завжди відзначалися своєю любов’ю до спорту і це відомо далеко за межами району. Саме тому в нинішньому році монастирищани склали міцну основу спортивної команди Черкаської області на ІІ Всеукраїнській спартакіаді серед депутатів всіх рівнів в м.Алушті і допомогли завоювати області переконливу перемогу. Тож бажаю всім спортивної удачі і перемог!, - сказав голова районної ради Ігор Нестеренко під час відкриття змагань.
 Любителі спорту змагалися силою та майстерністю в легкоатлетичному кросі,  гирьовому спорті, армспорті, шахах, шашках, настільному тенісі, міні-футболі, перетягуванні канату та дартсі. За ходом змагань спостерігала суддівська бригада на чолі з головним суддею змагань Михайлом Панченком. Вболівальники, що розташувалися на трибунах, захоплено підтримували своїх спортсменів та отримали справжнє задоволення  від азартних турнірів з армспорту, перетягування канату і, звичайно, від футбольних матчів.
По завершенню змагань 85 кращих спортсменів району було відзначено дипломами, а переможцями у загальнокомандному заліку стали: ІІІ місце – команда с.Шабастівки, ІІ місце – команда с.Халаїдового, і беззаперечний лідер – команда с.Аврамівки. Від районної організації Партії регіонів командам було вручено грошові винагороди, а також голова районної ради, депутат від Аврамівського виборчого округу Ігор Нестеренко від себе вручив команді-переможцю грошову премію.
Переможцями у цих змаганнях стали всі їх учасники, бо всі надовго отримали заряд бадьорості, оптимізму та азарту, та справжнім патріотичним тріумфом на завершення свята стало виконання Державного Гімну України переповненою позитивними емоціями спортивною командою с.Халаїдового.

 

Повернутись