Благодійний вогник для людей з обмеженими можливостями

 
 
   У 1992 році Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів.
  Цей день недаремно внесений до календаря і пройти повз нього неможливо. Милосердя, доброта ще з давніх часів були притаманні українському народу, нашій багатій землі. Цілком природним і закономірним вважалось допомогти знедоленому, поділитися шматком хліба, захистити старість, порятувати хворого, заступитися за скривдженого.
 
  З нагоди відзначення Міжнародного дня інваліда районними службами було проведено благодійний вогник, організований районною організацією «Союз організацій інвалідів України».
   Привітати людей з обмеженими фізичними можливостями завітали заступник голови районної ради Майя Фариба, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, які зазначили, що Міжнародний день інвалідів - це привід, аби нагадати громаді, що уважне, милосердне ставлення до інвалідів, а також людей похилого віку та дітей – це ознака цивілізованості та високої культури суспільства. Посадовці подякували людям з обмеженими фізичними можливостями за ентузіазм та активну участь у суспільному житті, а також побажали усім миру, добра і Божого благословення.
  Присутні на заході мали змогу переглянути святковий концерт у виконанні творчих колективів селища Цибулів та села Летичівка.
  Після концертної програми для запрошених був організований благодійний обід.
 
 
 
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись