Бухгалтери сільських рад вивчали актуальні проблеми фінансової системи

 
 
У Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбувся тематичний короткостроковий семінар для головних бухгалтерів сільських, селищних рад.

Мета семінару — поглиблення знань, вмінь та формування практичних навичок, необхідних бухгалтерам сільських, селищних рад для забезпечення ефективного функціонування територіальних громад. 

На семінарі обговорили питання територіальної організації влади та реформи місцевого самоврядування; зміни в податковому законодавстві України у розрізі адміністративно-територіальної реформи; актуальні проблеми децентралізації фінансів, зміцнення матеріальної та фінансової основи місцевого самоврядування, порядок казначейського обслуговування місцевих бюджетів, особливості проведення ревізій та контрольних перевірок використання бюджетних коштів, нормативно – правові основи регулювання взаємовідносин між Державною фінансовою інспекцією у Черкаській області і підконтрольними об’єктами, окремі питання нарахування Єдиного соціального внеску та подання відомостей до Реєстру застрахованих осіб.

Особливу увагу на семінарі була приділена впровадженню електронної системи публічних закупівель ProZorro.

Крім питань фахового спрямування, бухгалтери сільських і селищних рад обговорили шляхи запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування, електронне декларування.
 
Від Монастирищини участь у семінарі брали Галина Дшиловенко, головний бухгалтер Жовтневої сільської ради та Галина Підчасюк, головний бухгалтер Леськівської сільської ради.
 
 
Виконавчий апарат районої ради
Повернутись