Буки Гриль Фест

З метою підтримки розвитку і діяльності новоствореної Буцької ОТГ, сприяння наповнення місцевого бюджету, а також підтримки місцевих виробників для реалізації та збільшення товарообігу продукції, налагодження комунікацій та співпраці в наступні після Пасхи дні – 29-30 квітня відбудеться гастро-фестиваль: «Буцький каньйон БУКИ ГРИЛЬ ФЕСТ».

Як відомо, Буцький каньйон знаний в туристичній локації унікальним природним ландшафтом. Знаходиться майже в  самому центрі України.

Організатори проведення фестивалю у Буцькій ОТГ планують змінити виставковий формат, в якому проводились покази обладнання чи майстер-класи, на формат, який дозволить покупцям безпосередньо оцінити обладнання, сировину і продукцію на місці та визначитись з вибором конкретно під свої бажання чи потреби.

На фестивалі діятимуть три локації. Перша, головна: «Гастро-, фуд-корт» – «гаряча» зона грилю, барбекю, мангалів і тандирів, де відвідувачі і туристи ознайомляться з презентаціями і майстер-класами та зможуть дегустувати їжу і напої.Відбудуться виставки-продаж м’ясної продукції, спецій, соусів і кетчупів для страв на вогні; різні сорти пива, вина та інших напоїв від популярних виробників.

Передбачено виступи рок-гуртів в перший день фестивалю та розважально-танцювальна програма  другого дня та інші цікаві заходи.

Наступна локація – спортивна, у ході якої Федерація альпінізму і скелелазіння України проведе чемпіонат України зі скелелазіння.

На гостей та відвідувачів чекатимуть зона екстремальних розваг з роупджапінгом, тролеєм, слеклайном; катання на байдарках; змагання на гірських велосипедах; смуга перешкод, настільні ігри.

Цікаво буде і дітям. Розважатися вони зможуть на окремих майданчиках, де буде облаштовано атракціони, батути, гірки. А ще зустрічі з аніматорами; стрільба з лука; ігри з м’ячем тощо.

Планується розміщення кемпінгу із зручною парковкою. Кемпінг перебуватиме під цілодобовою охороною. Забезпечений питною водою та усіма зручностями.

Повернутись