Чергове засідання постійної комісії

 
 
Постійна комісія з питань освіти, культури,
засобів масової інформації, у справах сімї, молоді і спорту
 
       16 травня 2013 року відбулося чергове засідання постійної комісії з питань освіти, культури, засобів масової інформації, у справах сім’ї, молоді і спорту.
       Відкрила і вела засідання голова комісії А.М.Дудник.
      На засіданні постійної комісії було розглянуто 5 питань. Депутати на своєму засіданні ознайомилися та рекомендували для розгляду на сесії районної ради проект районної програми «Шкільний автобус» на 2013-2014 роки, а також розглянули питання про хід виконання районної цільової соціальної програми реформування системи закладів для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування на 2012-2017 роки та районної цільової програми розвитку дошкільної освіти  на період до 2017 року. Крім цього, на засіданні постійної комісії було обговорено питання щодо врегулювання трудових відносин із завідувачем районним методичним кабінетом відділу освіти Монастирищенської РДА, раніше призначеної на дану посаду.
       Депутати погодили план роботи на ІІ півріччя 2013 року.
   У результаті роботи комісії депутатами було схвалено та рекомендовано винести на засідання чергової сесії районної ради три проекти рішень.
 
Відділ з питань організаційного забезпечення та внутрішньої політики

 

 

Повернутись