Чергові засідання постійних комісій ради

    19 листопада 2013 року відбулося чергове робоче засідання постійної комісії з питань освіти, культури, засобів масової інформації, у справах сім’ї, молоді і спорту.
    Відкрив і провів засідання заступник голова комісії Петро Маринкевич.
        На засіданні постійної комісії було розглянуто 6 питань.
Про хід виконання районної програми впровадження у навчально-виховний процес загальноосвітніх закладів інформаційно-комунікаційних технологій «Сто відсотків» на період до 2015 року депутатів ознайомив начальник відділу освіти райдержадміністрації Дмитро Балла.  
    Жваве обговорення серед членів комісії відбулося під час розгляду питання про хід виконання районної цільової програми «Призовна дільниця» на 2011-2013 роки та перспективи реформування і розвитку військового комісаріату, з яким виступив районний комісар Ігор Святий.
    У ході засідання депутати ознайомилися з інформацією про заходи щодо сприяння проведенню роботи із запровадження нових форм сімейного виховання дітей-сиріт (доповідала начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Людмила Редька) та стан організації дозвілля молоді.
    Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Любов Куценко звітувала про роботу сільських закладів культури в районі.
   Після проведеного обговорення депутатами було схвалено рекомендації та висновки засідання комісії.
 
Виконавчий апарат районної ради
Повернутись