Черкащани вибороли бронзу на ІV Всеукраїнській спартакіаді

Черкаські депутати на ІV Всеукраїнській Спартакіаді вибороли третє місцеЗ 9 по 12 червня у м. Ужгород проведено фінальні змагання ІV Всеукраїнської Спартакіади серед депутатів всіх рівнів. Представники 12 областей змагалися з шахів, шашок, настільного тенісу, волейболу та футзалу.

До складу збірної команди Черкащини були включені представники одинадцяти районів області. Вперше у фінальних змаганнях Всеукраїнської Спартакіади в змаганнях з шашок взяли участь та зайняли високі четверті місця Світлана Шмалій з Уманського району та Михайло Кожушний з Чорнобаївського району. 

Підтвердила свою майстерність та виборола бронзову медаль з шахів представниця Золотоніського району Віра Масюк, а її земляк Іван Малий зайняв четверте місце, програвши призерам лише за показником коефіцієнту. 

Відсутність певної зіграності не дозволила нашим волейболістам піднятися вище четвертого місця, а наші тенісисти Галина Кучер з Умані та Станіслав Підлубний з Маньківщини зайняли шості місця.

Черкаські депутати на ІV Всеукраїнській Спартакіаді вибороли третє місцеЗа традицією завершували Спартакіаду змагання з футзалу. Збірна команда області виступала майже в звичному складі за винятком відсутності з поважних причин кращого нападника двох останніх Спартакіад Миколи Янкового та гравця Володимира Коробка з Монастирищенського району. Перемігши команди Вінницької, Закарпатської та Київської областей, наші футболісти в півфіналі поступилися івано-франківцям, але у грі за ІІІ місце святкували перемогу над командою з Херсонщини. Так, бронзові медалі отримали Дмитро Плиска з Монастирищенського району, Олександр Дячук з Тального, Андрій Боговик зі Смілянщини, Андрій Євич з Корсуньщини, Олександр Тертишний та Ігор Гвоздь із Золотоніщини, Олександр Вельбівець та Ярослав Попко з Лисянки.

За підсумками загальнокомандної першості перемогу отримала команда Івано-Франківської області – 471 очко, на другому місці – господарі, депутати Закарпатської області – 409 очок, на третьому – збірна Черкащини, що набрала 402 очка. 

Інші місця розподілилися таким чином: Чернігівська область виборола 379 очок, Житомирська – 370, Полтавська – 369, Запорізька – 361, Рівненська – 288, Донецька – 269, Херсонська – 241, Київська – 156, Вінницька – 95.

Члени збірної команди висловлюють вдячність обласній раді, управлінню у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації за фінансову підтримку участі команди у змаганнях та Торговій марці «Златогор» за сприяння в забезпеченні спортивною екіпіровкою.
 

 
За інформацією відділу інформаційного забезпечення та взаємодії із засобами масової інформації Черкаської обласної ради

Повернутись