Члени постійних комісій районної ради працювали над питаннями порядку денного сесії Монастирищенської районної ради

     Сьогодні відбулося спільне засідання постійних комісій з питань  бюджету, фінансової  і  податкової політики, приватизації та власностіт і з питань агропромислової політики, регулювання земельних відносин, використання надр, екології і природокористування.

      В роботі постійних комісій взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, голова райдержадміністрації Олег Недогода, в.о.начальника фінансового управління РДА Олег Кошовий, директор  Монастирищенського КСЛГП Анатолій Косянчук, запрошені та члени комісій

      Проекти рішень, винесені на комісії для попереднього розгляду та ознайомлення, були розміщені на офіційному сайті районної ради у розділі «Матеріали до чергової сесії».

   На початку роботи комісії було розглянуто та підтримано питання про погодження цін на лісопродукцію на IVквартал 2017 року. З даного питання доповідав директор КСЛГП Анатолій Косянчук. Анатолій Васильович ознайомив усіх присутніх з розцінками на послуги Монастирищенського КСЛГП.

     Члени постійної комісії з питань агропромислової політики, регулювання земельних відносин, використання надр, екології і природокористування, ознайомившись із переліком технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок, вирішили винести на розгляд президії, а  питання про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки державної власності  в адмінмежах Монастирищенської міської ради (за межами населеного пункту) Монастирищенського району Черкаської області відправити на доопрацювання.

   Потім депутати районної ради перейшли до розгляду питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності.   Затвердивши порядок денний, члени комісії перейшли до безпосереднього розгляду питань.

  В.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий доповів з питання «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 12-3/VII»Про районний бюджет на 2016 рік».  Потім члени постійної комісії розглянули питання комунальної власності.

  Питання про дозвіл на придбання основних засобів депутати одноголосно вирішили винести на засідання президії та сесії районної ради,  а питання про списання майна - на доопрацювання.

 Депутати затвердили та вирішили винести на розгляд засідання президії Монастирищенської районної ради проекти рішень про затвердження розпоряджень голови районної ради та про внесення змін до рішення районної ради «Призовна дільниця» на 2017 -2018 роки».

   З усіх вищезазначених питань, члени постійних комісій вирішили винести їх на розгляд засідання президії Монастирищенської районної ради. 

Виконавчий апарат  районної ради 

 

Повернутись