Члени постійної комісії підтримали усі питання порядку денного засідання

 

   Сьогодні 26 жовтня 2018 року відбулося засідання постійної комісії з питань  бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності. 

    В ході роботи постійної комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, голова районної державної адміністрації Олег Недогода,  депутати районної ради, т.в.о.начальника фінансового відділу райдержадміністрації Олег Кошовий, директор КВПП "Мрія" Максим Ціпура.

    Розпочав та вів засідання голова постійної комісії Володимир Левадський.

    Т.в.о.начальника фінансового відділу райдержадміністрації Олег Кошовий доповідав з питання про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 № 20-3/VII "Про районний бюджет на 2018 рік". 

   Далі депутати районної ради перейшли до розгляду питань, що стосуються комунального майна : про передачу основних засобів, про оренду приміщень та про припинення діяльності комунального виробничо-поліграфічного підприємства "Мрія " шляхом перетворення у товариство з обмеженою відповідальністю. 

    Члени постійної комісії районної ради детально обговоривши дані питання, вирішили підтримати та винестти їх на розгялд позачергової сесії Монастирищенської районної ради. 

  

Виконавчий апарат районної ради 

    

Повернутись