Члени постійної комісії з питань агропромислової політики, регулювання земельних відносин опрацювали питання порядку денного засідання

    Сьогодні, 18 червня 2018 року, відбулося засідання постійної комісії з питань  агропромислової політики, регулювання земельних відносин, використання надр, екології і природокористування, яке розпочав та вів голова комісії Михайло Возний. 

     В ході засідання взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, члени постійної комісії, запрошені.

      Михайло Возний ознайомив усіх присутніх із порядком денним засідання постійної комісії. 

     Директор Монастирищенського комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства Анатолій Косянчук ознайомив усіх присутніх із цінами на лісопродукцію та послугами на ІІ півріччя. 

    З питання про Програму регулювання чисельності безпритульних тварин гуманними методами у Монастирищенському районі на 2018-2021 роки доповідав начальник відділу економічного розвитку та житлово - комунального господарства державної адміністрації. 

    Про Програму підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів у Монастирищенському районі на 2018-2020 роки інформував заступник начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Янчук.

     На завершення засідання розглянули питання про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.  Технічні документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок державної власності в адмінмежах Сарнівської і Коритнянської сільських рад та за межами населеного пункту в адмінмежах Монастирищенської міської ради депутати постійної комісії  вирішили  відправити на доопрацювання. 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись