Члени постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров я, засобів масової інформації, молоді та спорту опрацювали питання порядку денного засідання

 

 

       Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту.

    В роботі комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, члени постійної комісії.

     Начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Ганжала ознайомила усіх присутніх із проектом структури і чисельності установ освіти району на 2018 рік та з проектом програми "Організація харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти району на 2018 - 2019 роки.

     Директор районного будинку культури Тетяна Бондарчук інформувала усіх присутніх з питання про попередній розгляд нової редакції статуту районного будинку культури.

    Депутати районної ради розглянули структуру і чисельність центральної районної лікарні на 2018 рік, центру первинної медико - санітарної допомоги на 2018 рік та установ культури району на 2018 рік.

     Члени постійної комісії, детально ознайомившись із питаннями  порядку денного засідання , вирішили винести їх на розгляд президії та чергової сесії районної ради.         

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись