Члени президії обговорили порядок денний чергового засідання сесії

   Сьогодні відбулося засідання президії Монастирищенської районної ради, яке розпочав та вів голова районної ради Микола Орендарчук. 

    Ознайомившись із порядком денним засідання, члени президії перейшли до більш детального їх обговорення. 

    Депутати районної ради ознайомилися із проектами районної Програми підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства "Монастирищенська центральна районна лікарня" Монастирищенської районної ради Черкаської області та ізх змінами до районної Програми вдосконалення інформаційно -аналітичного забезпечення розвитку матеріально-технічної бази Монастирищенської ДПІ Уманського управління ГУ ДФС у Черкаській області, збільшення надходжень до бюджету Монастирищенського району на 2019 рік. 

    Начальник відділу районної ради Оксана Дахно ознайомила усіх присутніх із проектами рішень, що стосуються комунального майна: про передачу нерухомого майна та основних засобів ліквідПетрівської початкової школи; про передачу нерухомого майна та основних засобів ліквідованого Долинківського ЗЗСО І - ІІ ступенів; про передачу нерухомого майна та основних засобів ліквідованого Терлицького ЗЗСО І - ІІ ступенів. 

    Далі депутати ознайомилися із проектами рішень про затвердження передавального акту, про погодження переліку платних послуг та розміру плати за надання платних послуг, про передачу основних засоібв, про продовження договору оренди. 

    Начальник відділу освіти Тетяна Ганжала ознайомила усіх присутніх із проектами рішень про реорганізацію закладів загальної середньої освіти, про створення Монастирищенського освітнього закладу, про ліквідацію Петрівського ЗЗСО І - ІІ ступенів. 

   Депутати районної ради розглянули та обговорили проекти рішень про надання дозволу на створення групи з інклюзивною формою навчання на базі групи № 10 закладу дошкільної освіти (ясла-садок) "Усмішка" та про звільнення від плати за утримання дітей в Монастирищенському ліцеї "Обдарованість". 

    Члени президії  обговорили кадрові питання : про присвоння рангу посадової  особи місцевого самоврядування  голові районної ради та заступнику голови районної ради; про відпустку голови районної ради. 

   Начальник фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий ознайомив усіх присутніх із змінами до рішення районної ради від  20.12.2018 № 31-18/VII "Про районний бюджет на 2019 рік".

 

     

 

Повернутись