Члени президії опрацювали питання порядку денного позачергової сесії районної ради

   

Сьогодні, 10 січня 2018 року, відбулося засідання президії Монастирищенської районної ради, в роботі якої взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, голова райдержадміністрації Олег Недогода, 10 членів президії, начальники відділів  та управлінь райдержадміністрації.

   На розгляд засідання президії було винесено 12 проектів рішень, які попередньо було розглянуто на засіданнях постійних комісій районної ради. 

    Заслухавши проект рішення про прийняття закладів дошкільної освіти, депутати перейшли до розгляду погодження структури і чисельності закладів дошкільної освіти на 2018 рік.

     Начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Ганжала доповідала з питань про встановлення батьківської плати в закладах дошкільної освіти та про внесення змін до районної програми "Організація харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти району" на 2018 - 2019 роки.  

   Розглянувши  питання, що стосуються комунальної власності, а саме про Монастирищенський районний сервісний центр по обслуговуванню закладів комунальної форми власності та про оренду приміщень, члени президії детально обговорили кадрові питання : про затвердження Положення про порядок призначення на посади і звільнення з посад керівників закладів дошкільної освіти та про затвердження розпоряджень голови районної ради.

    В.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий ознайомив усіх присутніх із проектом рішення про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 № 20-3/VII "Про районний бюджет на 2018 рік".

    На завершення засідання, члени президії підтримали проекти рішень, що стосуються затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

    Детально обговоривши усі питання порядку денного президії, депутати одноголосно вирішили винести їх на розгляд позачергової сесії, яка відбудеться 11 січня 2018 року в у великій сесійній залі Будинку рад.

Виконавчий апарат районної ради

    

Повернутись