Члени президії опрацювали питання порядку денного сесії районної ради

     Сьогодні, 20 березня 2019 року, відбулося засідання президії Монастирищенської районної ради, яку розпочав та вів голова районної ради Микола Орендарчук. 

    В ході засідання президії районної ради взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба, депутати районної ради, голова райдержадміністрації Олег Недогода, запрошені.

    Микола Олексійович інформував з питання про звіт голови районної ради.

     Далі члени президії районної ради перейшли до розгляду проектів програм : про районну цільову програму "Призовна дільниця" на 2019-2020 роки; про комплексну Програму фінансування та розвитку системи цивільного захисту району, створення районного матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2019-2023 роки; про Програму організації рятування людей на водних об’єктах Монастирищенського району на 2019-2023 роки.

     Керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай ознайомила усіх присутніх із текстом звернення депутатів Монастирищенської районної ради до жителів Монастирищенського району, інформувала з питання про визначення орієнтовних строків проведення звітів депутатів районної ради перед виборцями. Депутати районної ради ознайомилися із змінами, внесеними до рішень районної ради "Про структуру і чисельність та деякі питання оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради" та "Про утворення постійних комісій районної ради та затвердження їх складу". 

    Начальник відділу районної ради Оксана Дахно ознайомила усіх членів президії із проектами рішень, що стосуються комунального майна : про списання основних засобів, про оренду приміщень, про надання дозволу на виділення пиломатеріалів та коштів, про передачу приміщення спортивного комплексу. 

     Начальник відділу освіти Тетяна Ганжала доповідала з пиатння про Степівський навчально-виховний комплекс  "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа і - ІІ ступенів".

     На завершення засідання президії районної ради, в.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий ознайомив усіх присутніх із змінами, внесеними до проекту рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 № 31-18/VII "Про районний бюджет на 2019 рік".

   Детально обговоривши усі питання порядку денного засідання, члени президії одноголосно вирішили винести їх на розгляд чергової 33 сесії Монастирищенської районної ради, яка відбудеться 21 березня 2019 року. 

                                                   Виконавчий апарат районної ради 

 

 

 

Повернутись