Члени президії опрацювали та підтримали усі проекти рішень районної ради

Голова районної ради Микола Орендарчук провів засідання президії Монастирищенської районної ради. В ході засідання взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, депутати районної ради. Микола Олексійович ознайомив усіх присутніх із порядком денним засідання.
Члени президії заслухали проекти рішень про виконання районного бюджету за 2019 рік та про внесення змін до рішення районної ради від 18.12.2019 № 42-29/VII "Про районний бюджет на 2020 рік" (доповідала Оксана Недогода, заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації).
З проектом Програми підтримки діяльності Монастирищенського районного військового комісаріату ознайомив головний спеціаліст райдержадміністрації Олег Семененко.
Члени президії обговорили та підтримали проекти рішень про створення філій опорних закладів загальної середньої освіти та про затвердження статутів опорних закладів загальної середньої освіти у новій редакції.
Крім того, члени президії обговорили проекти рішень про списання основних засобів, про оренду приміщення, про надання дозволу на виділення пиломатеріалів та про надання пільги Монастирищенському комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству.
Також депутати підтримали проект рішення районної про затвердження списку присяжних Монастирищенського районного суду Черкаської області.
Члени президії районної ради заслухали та підтримали інформацію про стан законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та про результати діяльності відділення Національної поліції на території Монастирищенського району за 2019 рік.
Детально обговоривши усі питання з порядку денного засідання, члени президії вирішили винести їх на розгляд чергової сесії районної ради .

 

Повернутись