Члени президії погоджували питання порядку денного чергової сесії районної ради

 
 
 Сьогодні, 5 липня, відбулося засідання президії Монастирищенської районної ради, яке провів голова районної ради Микола Орендарчук.
    У засіданні взяв участь заступник голови Монастирищенської районної державної адміністрації Руслан Терещук.
  Депутати районної ради погоджували порядок денний шістнадцятої сесії районної ради.
   Члени президії, представники управлінь і відділів районної державної адміністрації, керівники районних установ розглянули та детально обговорили проект Програми боротьби з амброзією полинолистою у Монастирищенському районі на 2017-2021 роки, погодили необхідність внесення змін до районного бюджету на 2017 рік та до структури і чисельності установ освіти району на 2017 рік.
    У ході засідання президії районної ради депутати розглянули блок кадрових питань, зокрема, призначення директора районного краєзнавчого музею, директора районної дитячої музичної школи, директора центральної районної бібліотеки, директора районного центру культури і дозвілля та продовження термінів дії контрактів із директором комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства та завідувачем районного методичного кабінету.
   Крім того, члени президії узгодили текст звернення депутатів Монастирищенської районної ради до Верховної Ради України, Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування  щодо  проекту Закону України «Про порядок утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж»; рекомендували для винесення на розгляд сесії районної ради питання про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок в адміністративних межах Сарнівської та Половинчицької сільських рад, а також розглянули депутатські звернення депутатів районної ради Володимира Шевчука та Володимира Солода; погодили ряд питань, що стосуються управління майном районної комунальної  власності.
   Президія районної ради розглянула питання про перебування Володимира Мамчура та Андрія Микоди у територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг).
    На завершення роботи члени президії ознайомилися й обговорили звернення громадської організації  «Словом і ділом» та рекомендували для винесення на розгляд сесії питання звернення жителів міста щодо можливостей переходу на індивідуальне опалення квартир багатоповерхових житлових будинків.
   За ініціативою депутата Валентина  Кадука підтримано питання внесення змін до статутів установ, що належать до районної  комунальної  власності, стосовно адрес їх розташування у зв’язку зі змінами назв вулиць.
    Після проведеного обговорення питань порядку денного президія районної ради прийняла відповідні рішення.

 

Виконавчий апарат районної ради

 

Повернутись