Члени президії розглянули і сформували порядок денний чергової сесії районної ради

  Сьогодні, 11 квітня,  відбулося засідання президії районної ради, під головуванням голови районної ради Миколи Орендарчука.

  На засіданні президії було розглянуто та обговорено питання, які запропоновані для розгляду на черговій  сесії районної ради.

  В роботі президії взяв участь голова райдержадміністрації Олег Недогода, начальники відділів райдержадміністрації. 

   У ході роботи засідання розглядали 41 питання порядку денного.  Серед них питання стану виконання Програми економічного і соціального розвитку Монастирищенського району за 2016 рік  та районного бюджету за 2016 рік.

  Голова райдержадміністрації прозвітувався про виконання делегованих районною радою повноважень.

  В ході роботи засідання розглянули ряд програм, які необхідно затвердити, а саме : Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Монастирищенському районі на 2017 – 2020 роки, про районну Програму забезпечення учасників АТО та членів їх сімей житлом у 2017 – 2020 роках, про Програму підтримки діяльності районних громадських організацій, про районну Програму підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт у 2017 році в Збройних силах України та членів їх сімей, про внесення змін до районної Програми «територіальна оборона на 2016 – 2017 роки» та інші.

 В.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації ознайомив усіх присутніх із змінами до рішення районної ради від 23.12.2016 № 12-3/VII «Про районний бюджет на 2017 рік».

 Заслухавши звернення Кам’янської та Тальнівської районних рад, депутати вирішили підтримати їх звернення та затвердили технічні документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

  Члени президії розглянули та підтримали питання, що стосувалися використання комунального майна :  про дозвіл на придбання основних засобів, про дозвіл на виготовлення проектно – кошторисної документації, про дозвіл на проведення конкурсу на право оренди приміщень, про оренду приміщень.

   Значного обговорення зазнали кадрові питання. Депутати районної ради погодили кандидатуру Людмили Редванської на  посаду головного лікаря комунального закладу «Монастирищенський районний центр первинної медико – санітарної допомоги» та Максима Ціпури на посаду директора КВПП «Мрія». Заслухавши звіт директора територіального центру соціального обслуговування Монастирищенського району, члени президії вирішили продовжити термін дії контракту з Іриною Мариніною.

   Усі запропоновані для розгляду засідання президії районної ради проекти рішень були вивчені та винесені на розгляд пленарного засідання чергової сесії районної ради.

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись