Члени президії сформували порядок денний чергової сесії районної ради

   Сьогодні голова районної ради Микола Орендарчук провів засідання президії районної ради, якому передували засідання постійних комісій.

  В ході засідання взяли участь голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, депутати районної ради, керівники  та начальники відділів та управлінь райдержадміністрації.

    Заслухали та підтримали проект рішення про звіт голови районної державної адміністрації щодо виконання програм економічного і соціального розвитку Монастирищенського району та делегованих районнною радою повноважень. 

  Знайшли підтримку членів президії проекти низки програм, а саме: районна програма вдосконалення інформаційно - аналітичного забезпечення та розвитку матеріально - технічної бази Монастирищенського відділення Уманської ОДПІ на 2018 рік; Програма мобілізаційної готовності та мобілізації в Монастирищенському районі на 2018-2020 роки; цільова програма запобігання виникнення захворювання домашніх свиней африканською чумою та утворення резервного фонду матеріально - технічних засобів  на випадок виникнення вогнища захворювання на території Монастирищенського району на 2018-2020 роки.

   Депутати районної ради перейшли до розгляду кадрових питань : про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 № 20-12/VII "Про погодження структури і чисельності установ культури на 2018 рік" , про призначення на посаду директора закладу дошкільної освіти "Усмішка", про реорганізацію  КЗ "Монастирищенський районний центр первинної медико - санітарної допомоги".

    Під час засідання заслухали та погодили проект рішення районної ради "Про внесення змін до рішення районної ради від 21.12.2017 № 20-3/VII "Про районний бюджет на 2018 рік".

  Далі підтримано проекти рішень щодо звернення депутата районної ради Ковальської О.М.. про розгляд звернення депутата районної ради Бойка О.М. та  звернення депутатів Монастирищенської районної ради. 

 Члени президії заслухали проекти рішень про затвердження технічних документацій про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

   Розглянувши ці та деякі інші внесені на розгляд президії питання, її члени сформували порядок денний чергової двадцять п’ятої сесії районної ради, яку заплановано провести 26 квітня о 12 годині. 

    

                                                 Виконавчий апарат районної ради

Повернутись