Цифри говорять самі за себе

  В зв’язку із продовженням медичної реформи багатьох пересічних жителів району сьогодні цікавить подальша доля нашої районної лікарні, адже з 1 квітня 2020 року всі медичні заклади вторинного та третинного рівнів мають переходити на фінансування через Національну службу здоров’я України. Основні вимоги для переходу: реорганізація у комунальні неприбуткові підприємства  та їх приєднання до центральної бази даних електронної системи охорони здоров’я. З цією метою необхідно провести інформатизацію медичних закладів.

   На сьогодні рівень забезпечення комунального некомерційного підприємства «Монастирищенська ЦРЛ»   необхідним  комп’ютерним обладнанням досить низький, обладнання потребує заміни.

   Першим питанням порядку денного чергової сесії депутати районної ради прийняли району Програму підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Монастирищенська центральна районна лікарня»,  якою передбачені заходи фінансової підтримки  лікарні на наступні два роки.

   А вже голосуючи за зміни до районного бюджету, депутати одноголосно підтримали ініціативу голови районної ради Миколи Орендарчука, кошти в сумі 340 000 грн., які були передбачені у районному бюджеті на виконання депутатських повноважень в повному обсязі направити на придбання комп’ютерної техніки для районної лікарні. Ще додатково – 205 000 грн., а також субвенції  сільських рад Монастирищенського району  в сумі  91 000 грн. (Зарубинецька сільська рада – 15 000 грн.,  Шарнопільська сільська рада – 15 000 грн., Тарнавська сільська рада – 15 000 грн.,  Коритнянська сільська рада – 21 000 грн., Долинківська сільська рада – 10 000 грн., Половинчецька сільська рада – 15 000 грн.)

   В цілому на придбання комп’ютерів для районної лікарні з районного бюджету виділено 636 тис. грн..

   Також з районного бюджету виділено кошти для оплати безоплатного та пільгового відпуску лікарських засобів за рецептами ліків певним категоріям захворювань та окремим групам населення у сумі 50 000 грн. та «Централізовані заходи з лікування хворих на цукровий  та нецукровий діабет» у сумі  100 000 грн.

                                                        Виконавчий апарат районної ради 

  

 

Повернутись