День благоустрою та День довкілля. Долучайтесь!

58db640bd6a83-

Традиційно навесні упорядковуємо та озеленюємо території населених пунктів. Цієї суботи, 21 квітня, на Черкащині, як і по всій Україні, відбудеться День довкілля та День благоустрою. Вони заплановані в межах акції «За чисте довкілля» відповідно до Указу Президента, а також Постанови КМУ.

Поміж основних заходів - упорядкування та приведення в належний стан парків, скверів, прибудинкових територій, дитячих, спортивних майданчиків, об’єктів масового перебування та відпочинку населення. Також прибирання вулиць, доріг, тротуарів, зупинок міського транспорту, облаштування кладовищ, меморіальних комплексів. А ще – посадка дерев та кущів, прибирання газонів і квітників, ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ, очищення берегів водойм та ін.

  Керівники районів, міст та громад мають з максимальною відповідальністю поставитись до реалізації запланованих в межах акцій заходів, зокрема посилити контроль за утриманням територій, активізувати роботу муніципальних інспекцій, адміністративних та інших комісій.

За інформацією ОДА

 

Повернутись