День Державного прапора України

                                                      

     23 серпня, напередодні Дня Незалежності, країна відзначатиме День Державного прапора України.
    Однією з найважливіших складових становлення державності будь-якої країни є визначення національної символіки як невід'ємної ознаки незалежності. Кожний народ, маючи свою історію, має і свої національні святині - герб, прапор, гімн. Наш прапор є одним з найважливіших символів, який об'єднує всіх громадян України. Він є втіленням єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Під його знаменом ми йшли до проголошення самостійної України, до перемоги. Це прапор миролюбства. Благородні синій і жовтий кольори символізують самовіддану працю наших людей від сходу до заходу України  й з півночі до півдня. Прапор нагадує наше літо з його чистим, безхмарним небом, що простягнулося над жовтим кольором хлібного лану; це золотий вогонь свічок на вінках, що пливуть синіми водами рік на свято Івана Купала; це фрески Софійського та Михайлівського соборів у Києві та золото пасок на родинному столі.
    Сьогодні під благословенням Українського Прапора будуємо справедливий лад. Творимо загальнодержавні і суспільні звершення, досягаємо мистецьких і спортивних успіхів. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний гімн, – це момент  піднесення, який сповнює серце гордістю за рідну країну.
     Любімо свій народ, свою країну, пишаймося її символами. Нехай це свято послужить зціленню і відродженню наших душ, наповнить серця гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде запорукою щасливого майбутнього.
     Нехай завжди гордо майорить над Батьківщиною стяг нашої волі, єдності та могутності українського народу та буде надійним оберегом у всіх наших справах та помислах!
 
З повагою
Заступник голови районної ради                               Т.Г.Пачесюк
                                     
Повернутись