День державної санітарно-епідеміологічної служби України

 

 

Шановні працівники державної  санітарно-епідеміологічної  служби Монастирищини, ветерани галузі!

 

 Прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом!

 Одним із найважливіших завдань, що потребують швидкого та ефективного розв’язання, є забезпечення належних санітарно-епідемічних умов як у виробничій, так і побутовій сферах, та збереження здоров'я людей. Важлива роль у цих питаннях відведена саме вашій службі, від працівників якої залежить фізичний стан кожного громадянина України. Адже саме у вашому постійному полі зору - питання профілактики інфекційних та професійних захворювань, запобігання впливу на здоров'я людей шкідливих факторів, турбота про безпеку та умови харчування, праці, навчання, проживання та відпочинку.

   Працівники санітарно-епідеміологічної служби нашого краю відіграють важливу роль в забезпеченні санітарного та епідемічного благополуччя населення району. Щодня до вас звертаються за допомогою люди. Неможливо порахувати, скільки завдяки вашому високому професіоналізму, ентузіазму врятовано життів, повернено надій і посмішок.

  Переконаний, що ваша фахова компетентність, життєва енергія, відданість своїй справі і надалі слугуватимуть запорукою санітарної безпеки жителів району, основою для успішного виконання перспективних завдань служби. 

     Зичу вам,  вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги.

 

 

З повагою

 

 

Голова районної ради                         М.О.Орендарчук

Повернутись