День фармацевтичного працівника

                                                       
 
 Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня фармацевтичного працівника.
      Важливою та значущою є ваша повсякденна, гуманна місія – забезпечувати людей ліками. Щодня ви поруч із людьми і працюєте для людей, нерідко ваша ділова порада у виборі ліків і добре слово - важлива допомога людям у болях і недугах. Щиро дякую вам за це віддане служіння обраній професії, життєву позицію й нелегку працю.
   Споживачами фармацевтичної продукції є різні верстви населення, і тому надзвичайно важливо сьогодні забезпечити їх якісними й доступними за вартістю ліками. Для цього на Монастирищині сформовано розгалужену аптечну мережу, яка пропонує широкий асортимент високоефективних  лікарських засобів. Наші фармацевти постійно працюють над поліпшенням якості обслуговування населення, дбають, аби аптечні заклади ставали своєрідними центрами здоров’я, де кожен відвідувач може отримати кваліфіковану консультацію й допомогу.
        Щиро дякую вам за ті зусилля, яких ви докладаєте щоденно для охорони здоров’я наших громадян. Бажаю вам міцного здоров'я,  родинного затишку й нових професійних перемог!  Нехай кожен день дарує вам спокій і добробут. Нехай завжди будуть з вами вдячність і шана людська. Божого благословення, мирного неба й безмежного щастя кожній  родині!
 
Заступник голови районної ради                                  Т.Г.Пачесюк
 
                                      
Повернутись