День Героїв України

На изображении может находиться: один или несколько человек и текст

 

Шановні монастирищани та жителі Монастирищини !

23 травня українці відзначають величне й важливе свято – День Героїв України. У цей день маємо нагоду ще раз перейнятись гордістю за покоління наших предків, які упродовж століть боролись за незалежність України, та схилити голови перед пам’яттю про тих, хто без вагань віддав за неї свої життя, чий героїчний чин став прикладом для майбутніх поколінь.

Жорстока боротьба за цілісність і соборність України триває. Ми є свідками справжнього героїзму та сили духу, які демонструють наші воїни на сході України, проливаючи кров за те, щоб ми мали можливість жити у вільній і цивілізованій країні.

Тому, не забуваючи про величні подвиги усіх попередніх поколінь захисників України, ми схиляємо голови насамперед перед мужністю і звитягою тих наших воїнів-захисників, які нині на передовій захисту держави.

Кожен з нас завжди має пам’ятати, що лише завдяки жертовності цих людей ми можемо вільно ходити по рідній землі. Маємо завжди наслідувати їхній приклад самовідданого служіння в ім’я Вітчизни.

Вітаю усіх із Днем Героїв! Хай на освяченій кров'ю Героїв українській землі запанують мир і злагода. Добра вам і вашим родинам, а нашій Україні – процвітання, сили й слави!

Слава Україні! Героям Слава!

З повагою
Голова районної ради                                             МИКОЛА ОРЕНДАРЧУК

 

Повернутись