День медичного працівника в Україні

 
У третю неділю червня жителі  України, за багаторічною традицією, відзначають День медичного працівника,  закріплене Указом Президента України № 281/94 від 03 червня 1994 року. В 2017 році День медичного працівника припадає на 18 червня.

Стратегія реорганізації медичної допомоги в Україні, на думку керівників галузі, повинна йти в декількох напрямах. По-перше, слід проголосити профілактику і принципи здорового способу життя головним змістом діяльності всіх установ і закладів. По-друге, необхідно сформувати нову систему управління галуззю, яка б грунтувалася на принципах ринкової економіки з використанням методів сучасного менеджменту.

Створення умов для розвитку приватного сектора, впровадження принципів сімейної медицини та медичного страхування як нових форм медико-соціальних та економічних відносин, організація раціональної системи медикаментозного та матеріально-технічного забезпечення, реформування медичної освіти можливо дадуть вивести галузь охорони здоров'я України на рівень розвинених держав.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись