День місцевого самоврядування відзначили на Монастирищині

В п’ятницю, 6 грудня, в районному будинку культури, відбулися  урочистості з нагоди професійного свята – Дня місцевого самоврядування. В святковій залі зібралося чимало запрошених, гостей : депутати районної ради, представники органів місцевого самоврядування, виконавчої влади та ветеранів органів місцевого самоврядування.

Розпочав урочистості голова районної ради Микола Орендарчук. Микола Олексійович  звернувся до всіх з вітальним словом, який зазначив, що сьогодні в цій залі зібралися усі ті, хто наділений правом обирати і бути обраним, носити звання посадової особи місцевого самоврядування.

Голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук нагородили грамотами за багаторічну, сумлінну працю, активну громадську позицію, досягнуті успіхи, вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування та з нагоди Дня місцевого самоврядування  депутатів районної ради та працівників органів місцевого самоврядування. Подяки районної ради та райдержадміністрації було вручено кожній сільській раді Монастирищенського району. 

   Аматори районного будинку культури привітали усіх присутніх святковою концертною програмою. Приємним сюрпризом для кожного був виступ художнього ансамблю "SoloMia". 

 

Виконавчий апарат районної ради 

Повернутись