День Національної поліції України

Картинки по запросу

 

   Шановні працівники Національної поліціії України !

   Щиро вітаю усіх правоохоронців нашого краю із професійним святом - Днем Національної поліції.

    Два роки тому у Києві на Софівйській площі відбулася перша присяга нової поліції на вірність народу України. Сьогодні важливо підвести перші підсумки нашої спільної роботи і разом подивитися в майбутнє.

    Безперечно, перші два роки були не легкими. Були як і помилки, так і досягнення. Цей час став тим міцним фундаментом, на якому ми, цеглина за цеглиною, побудуємо нову поліцію оновленої України.  Висловлюю щиру вдячність усім працівникам поліції і ветеранам міліції за самовідданну працю, схиляю голову перед пам’яттю тих, хто віддав життя, з честю виконавши свій професійний обов’язок перед Батьківщиною і людьми.

    Бажаю всім працівникам Національної поліції мужності, витримки й наснаги. Нехай професійні успіхи постійно супроводжують вас у житті. І головне : виходьте з будь - якої ситуації переможцями, повертайтеся з кожного чергування живими та здоровими. Нехай благословення Боже береже вас у роботі, щасливить  вас у службі. 

    Пам’ятайте, що від вашої щоденної, часом рутинної роботи, залежить майбутнє кожного жителя нашого краю, а відтак - і нашої держави в цілому.

   Зі святом Вас !

 

 

З повагою

Голова районної ради                                          М.О.Орендарчук

Повернутись