День народження громади селища Цибулева

     19 серпня, в свято Преображення Господнього, відзначали День селища жителі Цибулева.

      Велика дружня родина жителів селища зібралася в місцевому Будинку культури, щоб разом відсвяткувати, отримати задоволення від перегляду художніх номерів місцевих аматорів сцени та гостей свята. Найбільше аплодисментів отримали маленькі артисти з місцевих садочків та школярі, які підняли бурю емоцій запальними танцями та піснями.

      До привітань цибулівчан приєднався голова районної ради  Микола Орендарчук, який відмітив, що найбільшим надбанням будь - якого села, селища чи міста є його люди і саме від них залежить яким його запам'ятають його гості та яким залишимо  його нашим дітям. Голова районної ради побажав всім міцного здоров'я, благополуччя, селищу процвітання та розвитку а також вручив подяки кращим жителям селища за активну життєву позицію, розуміння інтересів громади та високі показники в роботі депутату районної ради, директору Цибулівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Ковальській О.М., лікарю-терапевту амбулаторії селища Цибулів Ковалевській Т.М. та лікарю загальної практики сімейної медицини лікарської амбулаторії селища Цибулів Фарибі Т.Л. а всім присутнім запашний коровай із нового врожаю, яким згодом пригостили всіх гостей свята.

      Також з вітальним словом до жителів селища звернулись помічник народного депутата Антона Яценка - Онищак Л.В. та директор школи Ковальська О.М.

   Приємним подарунком від Антона Яценка був виступ співачки Н.Рудої.

                                                     Виконавчий апарат районної ради

 

 

Повернутись