День пам яті захисників

 
В Україні сьогодні, 29 серпня, відзначають День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни. Таку пам’ятну дату своїм указом встановив Президент України Володимир Зеленський у минулому році. Для відзначення дня пам’яті та героїзму загиблих захисників було обрано саме цю дату, оскільки її приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.
Цього дня на всій території України заплановано проведення низки пам’ятних та національно-патріотичних заходів, зокрема Всеукраїнської акції пам’яті “Сонях”, передбачено приспущення Державного Прапора України, обмеження розважально-концертних заходів та трансляцій на телебаченні й радіо, покладання квітів до пам’ятників, пам’ятних знаків та місць поховань захисників України.
Сьогодні відбулася панахида за загиблими в зоні АТО та під час ООС військовослужбовців побіля Свято-Миколаївського Преображенського собору. Голова районної ради Микола Орендарчук, голова райдержадміністрації Ігор Миклащук, ветерани АТО, рідні загиблих, громадськість поклали квіти до підніжжя пам'ятників та пам'ятних знаків Героїв Небесної Сотні та АТО й ООС і на могили наших загиблих земляків Романа Бевза, Руслана Нищика, Віталія Шамрая, Петра Кізіма, Олександра Грицаюка...
Зі сльозами на очах матері, дружини, громадськість, бойові побратими помолилися за упокій загиблих усіх воїнів.
Повернутись