День працівників лісового господарства

                                                     
 
          Шановні працівники лісового господарства Монастирищини!
 
   Прийміть найщиріші вітання з нагоди відзначення професійного свята!
    Це свято всіх людей, хто зі світлою душею та чистими думками приходить до лісу і допомагає йому, людей працьовитих, мудрих, по-справжньому закоханих у свою справу.
   Ліс – це наше найбільше природне багатство, запорука екологічної безпеки, пріоритетна складова народногосподарського комплексу і основа економічної стабільності країни. Збереження, примноження, дбайливе і раціональне використання цього безцінного національного скарбу – обов’язок не лише лісівників, а й громадськості, кожного жителя краю. Впевнений, що суспільству прийшов час переламати у своїй свідомості лише споживацьке ставлення до лісового багатства, адже ми повинні думати про те, яким буде ліс в майбутньому і що ми зможемо передати у спадок нашим нащадкам.
  Ліс - це  всенародне надбання, це неабияка цінність нашої держави, тому потребує бережливого ставлення і збереження. Зміцнюючи своєю невтомною і наполегливою працею лісовий фонд, наші лісівники вносять вагомий внесок у справу захисту земельних угідь та поліпшення стану довкілля, забезпечують потреби населення у різноманітній лісовій продукції.
  Щиро вдячний вам, шановні працівники та ветерани лісового господарства, за невтомну і самовіддану працю.
Зичу всім міцного здоров’я, сімейного благополуччя, миру, щастя, злагоди, подальших успіхів у роботі та вагомих трудових досягнень в ім’я розвитку і процвітання лісової галузі Батьківщини та нашого рідного краю.
 
З повагою
Заступник голови районної ради                                    Т.Г.Пачесюк

 

 

 

Повернутись