День працівників освіти

                                                                       
     У першу неділю жовтня ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше в житті. Кожен з нас згадує свого  Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами і здобутками.
   Ви обрали нелегку, але винятково благородну місію – вести за собою дорогами незвіданого, відкривати й розширювати межі пізнання. Це свято по-справжньому загальнонародне, оскільки нагадує всім нам, що без усебічного оволодіння науково-технічними і гуманітарними знаннями сьогодні неможливе впевнене просування вперед. 
    Ваша самовіддана праця заслуговує високої оцінки. Ви володієте сучасними педагогічними технологіями, при цьому не забуваєте кращі освітянські традиції минулого. Ви оточуєте дітей піклуванням і любов’ю, збагачуєте знаннями, наділяєте душевним теплом,формуєте особистість, виховуєте патріотами. 
     Тож прийміть щиру вдячність, дорогі освітяни, за високе служіння обраній справі, невтомний творчий пошук, самовідданість, добро і щедрість душі. Впевнений, що ви й надалі докладатимете зусиль задля утвердження заможної, духовно багатої України. Бажаю вам міцного здоров’я, вагомих творчих здобутків і невичерпної енергії у вашій плідній діяльності. Нехай щастить вам на освітянській ниві.
 
З повагою
Заступник голови районної ради                                          Т.Г.Пачесюк
 
Повернутись