День прав людини

Картинки по запросу день прав людини

    У 2018 році відзначається 70-я річниця прийняття Загальної декларації прав людини. Варто відзначити, що в цьому році відзначається 70-я річниця прийняття Декларації. Цей Документ прийнятий майже відразу ж після Другої світової війни, яка порушила всі можливі права, в тому числі і право на життя мільйонів людей.

 

  Декларація включає в себе широкий перелік політичних, громадянських, соціальних, культурних та економічних прав. Більше того, її переводять частіше, ніж будь-який інший документ у світі: текст існує більш ніж 500 мовами. При цьому саме на основі Декларації здійснювалася розробка інших міжнародних угод.

  В останнє десятиліття День прав людини проходить кожен рік під певним гаслом, серед яких: "Людська гідність та справедливість для всіх нас", "Недискримінація", "Вшановуємо права людини!", "Мій голос має значення" та інші.

   В Україні в цей День різними громадськими, правозахисними та освітніми організаціями проводяться всілякі офіційні та неофіційні заходи, спрямовані на просвіту населення з питань прав людини та їх захисту, на роз'яснення суті права та діяльності правових інститутів.

                                                                                Виконавчий апарат районної ради

Повернутись