День ракетних військ і артилерії

 
На изображении может находиться: текст
 
Щиро вітаю із Днем ракетних військ і артилерії!
Це свято уособлює історичну та професійну єдність усіх поколінь одного з найстаріших родів військ. Саме через вміле та ефективне застосування артилерії неодноразово вирішувалась доля битв і кувалася слава української зброї.
Переконливим підтвердженням цього стала успішна участь ракетних військ і артилерії у відбитті збройної російської агресії на сході України. Завдяки мужності і героїзму воїнів-артилеристів було забезпечено проведення важливих бойових операцій з оборони й визволення населених пунктів Донбасу.
З нагоди професійного свята висловлюю подяку особовому складу ракетних військ і артилерії за самовіддану службу українському народові та постійне прагнення вдосконалювати свою фахову майстерність.
Вічна слава і пам’ять воїнам-артилеристам, які віддали своє життя за історичне право українського народу мати власну незалежну державу.
У цей пам’ятний день бажаю вам, вашим рідним і близьким міцного здоров’я, щастя, добробуту, успіхів та нових звершень в ім’я зміцнення обороноздатності Української держави.
 
З повагою
Голова районної ради МИКОЛА ОРЕНДАРЧУК
Повернутись