День рятівника

 
Шановні рятівники, вогнеборці,
ветерани пожежної служби Монастирища!
                      
       Сердечно вітаю Вас із професійним святом – Днем рятівника!
 
   У житті ви обрали одну з найблагородніших професій –  захищати й     рятувати людей, матеріальні цінності, природні  багатства від проявів     стихії і техногенних катастроф.
      Своє горде ім'я - рятувальник, ви утверджуєте самовідданою працею, сміливістю і небайдужим ставленням до тих, хто потрапив у біду. Людський біль і проблеми потерпілих проходять через ваші серця, для вас немає чужого горя.
    Знаємо, що  найвища шана для вас - радість та вдячність врятованих, тих, кому повернули втрачене, побудували житло, відродили в душах віру у краще майбутнє України.
     Ви постійно підвищуєте свою готовність і професіоналізм заради надійного захисту найвищої соціальної цінності в Україні - життя і здоров'я людини.
     Ми вклоняємося вашій мужності й відвазі, пам’ятаємо й  шануємо  героїв, які  постійно беруть участь у  ліквідації  наслідків масштабних повеней та пожеж.
   Переконаний, що Ви й надалі з честю та гідністю    виконуватимете  свій професійний обов’язок.
      Слова щирої вдячності хочу висловити ветеранам пожежно-рятувальної служби за їх особистий приклад професійної майстерності, цілковитої відданості справі, мужності і витримки, за мудру пораду і повсякчасну підтримку.
        Від імені районної територіальної громади  дякую рятівникам за службу та щиро бажаю незборимої сили духу, витримки і мужності, міцного здоров’я і добробуту, успіхів у справі на благо нашої держави.
 
З повагою 
 Заступник голови районної ради         Т.Г.Пачесюк                           

 

Повернутись