День Скорботи на Монастирищині

 

 

  Пройдуть роки, змінюватимуться люди, покоління і настане той час, коли зовсім не залишиться живих свідків того страшного лихоліття. Проте, саме від нас усіх залежить, щоб залишилася пам’ять про них, про їхні подвиги, про ту жорстоку і бездушну війну, яка забрала життя мільйонів людей, принесла лихо і горе на нашу українську землю. Бо без пам’яті про минуле немає майбутнього.

   Сьогодні в місті Монастирище та в усіх територіальних громадах району відбулися заходи (мітинги-реквієми), біля пам’ятників загиблим воїнам в роки Великої Вітчизняної Війни, приурочені Дню скорботи і вшануванню пам'яті жертв війни в Україні.

 Представники органів  місцевого самоврядування та виконавчої влади прийняли участь в заходах у територіальних громадах району з нагоди вшанування загиблих в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років та Хвилини пам’яті.

   В даних заходах взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, голова райдержадміністрації Олег Недогода, міський голова Олександр Тищенко, заступник голови районної ради Майя Фариба, заступник голови райдержадміністрації Руслан Терещук, ветерани Другої світової війни, представники політичних партій та громадських організацій району, колективи підприємств, установ та організацій, представники засобів масової інформації.

   Після покладання квітів до меморіалу Слави,  проведено хвилину мовчання на вшанування пам’яті за загиблими у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

    В цей же день на будинках та спорудах органів державної влади, державних установ, підприємств, організацій приспущено Державний Прапор України із чорною стрічкою.

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись