День вишиванки

Нет описания фото.

Вже більше десяти років,у третій четвер травня, в Україні відзначається свято єдності - Всесвітній день вишиванки.
Вишиванка не має ніякого політичного підґрунтя, свято покликано популяризувати українську культуру і традиції. Вишиванка – класичний вид українського народного мистецтва, що розкриває невичерпне багатство творчих сил народу, вершини його мистецького хисту. Кожен регіон України є унікальним у майстерності вишивки: використання різних елементів орнаментів, естетичності їх розташування, гами кольорів та певних технік - який дбайливо передається з покоління в покоління.
Адже вишиванка – це не тільки витвір краси та мистецтва, а оберіг – від усього лихого, що може статися у людському житті, символ краси та міцного здоров’я, а також щасливої долі. Вишиванка також символізує і родинну пам'ять, вірність та любов у сім’ї. Нехай і надалі вишита сорочка залишиться символом чистоти, символом роду та любові до своєї землі, своєї Батьківщини.
Вітаю усіх з чудовим святом самобутньої, барвистої української культури - з Днем вишиванки. Бажаю усім Божого благословіння та укріплення української ідентичності заради процвітання нашої країни. І нехай мудрість і сила тисячолітньої традиції дає нам натхнення до праці та боротьби.

 

 

З повагою
Голова районної ради             М.ОРЕНДАРЧУК

Повернутись