Депутати обговорили питання порядку денного засідання президії Монастирищенської районної ради

   Сьогодні відбулося засідання президії Монастирищенської районної ради, яке розпочав та вів голова районної ради Микола Орендарчук. 

   В ході роботи засідання взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба, голова райдержадміністрації Олег Недогода, депутати районної ради.  На порядок денний президії було винесено 6 питань.

    В.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий доповідав з питання про внесення змін до рішення районної ради від 23.12.2016 № 12-3/VII "Про районний бюджет на 2017 рік". 

    Начальник відділу районної ради Оксана Дахно ознайомила депутатів із змінами до рішення районної ради від 21.12.2017 № 20-3/VII "Про районний бюджет на 2018 рік" та про оренду приміщення. 

     Члени президії ознайомилися із проектом рішень про дошкільні навчальні заклади та із зверненням депутатів Монастирищенської районної ради до Верховної Ради України.

     Детально ознайомившись та обговоривши питання порядку денного президії, члени президії вирішили винести їх на розгляд позачергової сесії районної ради. 

 

     Виконавчий апарат районної ради

Повернутись