Депутати обговорили порядок денний спільних засідань районної ради

Заступник голови районної ради Майя Фариба взяла участь у проведенні спільного засідання постійних комісій районної ради з питань соціально-економічного розвитку, роботи підприємств промисловості, житлово-комунального господарства, інвестицій та підприємництва та з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, децентралізацї і реформи місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян.

В ході засідання взяли також участь керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай, депутати районної ради.

Із Програмою економічного і соціального розвитку Монастирищенського району на 2029 рік усіх присутніх ознайомив начальник управління економічного розвитку та ЖКГ РДА Юрій Баранюк.

Члени постійних комісій ознайомилися із проектами рішень районної ради про план роботи районної ради на перше півріччя 2020 року та про структуру і чисельність та деякі питання оплати праці працівників виконавчого апарату районної ради.

Керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай ознайомила депутатів із текстом звернення депутатів районної ради та із депутатським запитом депутата районної ради Ковальської О.М.

Члени постійних комісій розглянули проект рішення районної ради про затвердження розпоряджень голови районної ради.

Детально обговоривши усі запропоновані проекти рішень районної ради, депутати одноголосно підтримали їх та вирішили винести на розгляд президії та сесії районної ради.

На изображении может находиться: 4 человека, люди сидят и в помещении

                  Виконавчий апарат районної ради 

Повернутись