Депутати обласної ради конструктивно розглянули питання порядку денного чергового засідання обласної ради

    28 листопада 2017 року голова обласної ради Олександр Вельбівець поновив роботу пленарного засідання сімнадцятої сесії обласної ради.

      Депутати більшістю голосів підтримали проекти рішень про надання згоди ПАТ «Золотоніський маслоробний комбінат» на користування ділянками надр з метою видобування питних підземних вод Златокраївського родовища та КП «Комунальник-Сервіс» Шполянської міської ради – на користування ділянками надр з метою видобування питних підземних вод Шполянського родовища, а Гельмязівському колективному підприємству «Будівельник» – гірничого відводу для розробки Коврайського родовища суглинків,  про віднесення міста Корсунь-Шевченківський Корсунь-Шевченківського району Черкаської області до категорії міст обласного значення; про утворення комісії з оцінки корупційних ризиків у діяльності Черкаської обласної ради та деякі інші. На завершення роботи депутати підтримали низку звернень та прийняли відповідні рішення, після чого головуючий закрив засідання сімнадцятої сесії. 

  Після невеликої перерви, Олександр Вельбівець розпочав роботу 18 пленарного засідання обласної ради.  Затвердивши порядок денний сесії, депутати перейшли до безпосереднього розгляду.   Значну увагу депутати  приділили заявам  і зверненням  від фракцій політичних сил і позафракційних.

  Детально ознайомилися з питаннями, що стосуються комунального майна обласної  власності.

    У ході засідання депутати більшістю голосів підтримали внесення змін до низки   програм: підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв Черкаської області на 2011-2017 роки; обласної програми фінансування ремонту доріг загального користування державного і місцевого значення, які проходять територією Черкаської області, та розвитку дорожньої інфраструктури на 2016-2018 роки; програми підвищення якості шкільної природничо-математичної освіти на період до 2021 року; обласної програми охорони навколишнього природного середовища на 2016 – 2020 роки.

Депутати обласної ради конструктивно розглянули питання порядку денного вісімнадцятої сесії та підтримали вимоги працівників  обленерго і держлісгоспів області Депутати погодили також проект рішення щодо внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік; у додаток до рішення обласної ради від 25.06.2015 № 41-1/VI «Про перспективний план формування територій громад Черкаської області» і до Регламенту Черкаської обласної ради VII скликання та інші.

На завершення роботи обранці підтримали низку звернень до керівництва держави, в тому числі, до Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг щодо врегулювання ситуації на ПАТ «Черкасиобленерго» та до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо необхідності перегляду Стратегії реформування лісового господарства України на період до 2022 року, схваленої на засіданні Уряду 15 листопада 2017 року, і таким чином підтримали працівників держлісгоспів, які вийшли сьогодні з відповідною заявою на мітинг протесту.

Розглянувши низку інших питань, депутати обласної ради прийняли відповідні рішення та завершили роботу вісімнадцятої сесії обласної ради. 

Інформація надана за даними виконавчого апарату обласної ради

Повернутись