Депутати постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності опрацювали питання порядку денного засідання

 

 

     Сьогодні, 18 грудня, постійна комісія районної ради  з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності продовжила свою роботу.

    В роботі засідання постійної комісії взяли участь заступник голови районної ради Майя Фариба, голова райдержадміністрації Олег Недогода, члени комісії. 

    Засідання відкрив та вів голова постійної комісії Володимир Левадський вніс пропозицію затвердити такий порядок денний засідання :

1. про районну програму зайнятості насалення на період до 2020 року.

2. Про внесення змін до рішення районної ради про районний бюджет на 2017 рік.

3. Про районний бюджет на 2018 рік.

4. Про надання дозволу на проведення конкурсу на право оренди.

5. Про передачу манйа.

6. Структура і чисельність працівників виконавчого апарату районної ради. 

     В.о.начальника фінансового управління райдержадміністрації Олег Кошовий  ознайомив усіх присутніх із проектами рішень про районний бюджет на 2017 рік та про районний бюджет на 2018 рік.

    Депутати районної ради детально розглянули проекти рішень районної ради про надання дозволу на проведення конкурсу на право оренди та про передачу майна. 

   Керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай ознайомила усіх присутніх із структурою та чисельністю працівників виконавчого апарату районної ради.

   Детально ознайомившись із проектами рішень, члени постійної комісії вирішили підтримати та винести їх на розгляд президії районної ради, яка відбудеться 20 грудня 2017 року. 

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись