Депутати прийняли рішення позачергової сесії районної ради

    Сьогодні, 12 липня 2018 року, під головуванням голови районної ради Миколи Орендарчука відбулася позачергова 27 сесія Монастирищенської районної ради 7 скликання.

       В ході роботи засідання взяли участь голова районної державної адміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, керівники підприємств, установ і організацій району, начальники управлінь і відділів районної державної адміністрації.

     Відповідно до вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту районної ради питання, внесені до порядку денного сесії, попередньо розглядалися на спільному засіданні  постійної  комісії з питань бюджету, фінансової та податкової політики, приватизації та власності  і  президії районної ради.

  Проекти рішень були розміщені на офіційному веб-сайті районної ради, надіслані на електронні скриньки народним обранцям району та роздані у паперовому варіанті присутнім на сесії депутатам.

   Затвердивши порядок денний сесії, депутати перейшли до розгляду питань, винесених на пленарне засідання.

  Першим питанням порядку денного було про заходи з реорганізації районного Центру первинної медико-санітарної допомоги, з якого доповідала головний лікар ПМСД Людмила Редванська.

     Далі депутати перейшли до розгляду питання про  внесення змін до районного бюджету на 2018 рік, з якого доповідав тимчасово виконуючий обов’язки начальника фінансового управління РДА Олег Кошовий. Після проведеного обговорення депутати одноголосно затвердили запропоновані зміни.

    У ході роботи районні депутати рішення щодо передачі основних засобів.

   Депутати районної ради одноголосно підтримали рішення про внесення змін до структури і чисельності установ охорони здоров’я району.

    Обранці району затвердили Положення про порядок проведення конкурсу на зайняття посад педагогічних працівників комунальної установи «Монастирищенський районний інклюзивно-ресурсний центр» Монастирищенської районної ради Черкаської області.

  У ході сесії депутати підтримали рішення про затвердження розпоряджень голови районної ради.

            За результатами розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

 

                                                              Виконавчий апарат районної ради

Повернутись