Депутати районної ради детально обговорили питання порядку денного засідання постійної комісії

 

     Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з пиатнь агропромислової політики, регулювання земельних відносин, використання надр, екології і природокористування. 

   В ході роботи засідання взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, директор Монастирищенського спеціалізованого лісогосподарського підприємства  Анатолій Косянчук, депутати районної ради.

    На порядок денний постійної комісії районної ради було винесено питання про дозвіл на відпуск лісопродукції та пиломатеріалів і про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

     Анатолій Косянчук інформував усіх присутніх із змінами цін на лісопродукцію та пиломатеріали.

        Детально обговоривши питання про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцніку земельних ділянок, члени постійної комісії вирішили відправити на доопрацювання  технічну документацію про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для рибогосподарських потреб за рахунок земель водного фонду в адмінмежах Сарнівської сільської ради (за межами населеного пункту), а а інші технічні документації - винести на розгляд президії районної ради.

  

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись