Депутати районної ради обговорили питання порядку денного постійної комісії

   Вчора відбулося засідання постійної комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, засобів масової інформації, молоді і спорту. 

    В ході засідання взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, члени постійної комісії, начальник Монастирищенського РС Управління ДСНС України у Черкаській області Сергій Говрас, головний лікар КЗ "Монастирищенський РЦПМСД" Людмила Редванська.

   Депутати розглянули питання про обладнання приміщень закладів освіти району системою протипожежного захисту з виведенням на пульт цілодобового спостереження відповідно до вимог чинного законодавства.

   Про реорганізацію комунального закладу «Монастирищенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» доповідала Людмила Петрівна Редванська.

    Про внесення змін до програми розвитку фізичної культури і спорту в Монастирищенському районі на 2016 – 2020 роки інформував депутат районної ради Руслан Плетінка.

     Начальник відділу районної ради Ірина Комар доповіла про призначення на посаду директора закладу дошкільної освіти «Усмішка» та про звернення депутатів районної ради.

    З питання про внесення змін до структури і чисельності закладів і установ культури району на 2018 рік інформувала заступник голови районної ради Майя Фариба.

    Активно обговоривши питання порядку денного засідання, члени постійної комісії одноголосно вирішили винести їх на розгляд президії та чергової сесії районної ради. 

Виконавчий апарат районної ради

 

 

Повернутись