Депутати районної ради обговорили питання спільного засідання постійних комісій

Сьогодні відбулося спільне засідання постійних комісій з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності і з питань соціально-економічного розвитку, роботи підприємств промисловості, житлово-комунального господарства, інвестицій та підприємництва. 
  В ході роботи засідання взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, заступник голови районної ради Майя Фариба, заступник голови районної державної адміністрації Руслан Терещук, депутати районної ради, запрошені. 
  Члени постійних комісій розглянули проект рішення районної ради "Про виконання програми економічного і соціального розвитку Монастирищенського району за 2018 рік".
   Далі депутати ознайомилися із проектом рішення про оренду приміщень. Члени постійних комісій детально обговорили та підтримали проекти рішень районної ради "Про реорганізацію Монастирищенського районного будинку культури" та "Про внесення змін до статуту комунального лісогосподарського підприємства".
  Начальник фінансового відділу райдержадміністрації Олег Кошовий ознайомив усіх присутніх із змінами до районного бюджету на 2019 рік. 
   Детально обговоривши питання з порядку денного спільного засідання, депутати районної ради підтримали їх та вирішили винести на розгляд президії та сесії районної ради.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении

Повернутись