Депутати районної ради опрацювали питання порядку денного постійної комісії

     Сьогодні відбулося засідання постійної комісії з питань агропромислової політики, регулювання земельних відносин, використання надр, екології і природокористування районної ради. 

     Розпочав та вів засідання голова комісії Михайло Возний, який ознайомив усіх присутніх із порядком денним коміісї.

     Директор ПП "Бачкуринська сільська комунальна служба"  Анатолій Прокопенко доповідав з питання про погодження отримання гірничого відводу ПП "Бачкуринська сільська комунальна служба".

     Із  цінами на лісопродукцію та послуги на другий квартал 2018 року ознайомив директор Монастирищенського комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства Анатолій Косянчук.

     Про цільову програму запобігання виникнення захворювання домашніх свиней африканською чумою та утоврення резервного фонду  матеріально-технічних засобів на випадок виникнення вогнища захворювання на території Монастирищенського району на 2018 -2020 роки інформувала головний спеціаліст відділу безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Руслана Яценко. 

    На завершення засідання члени постійної комісії розглянули питання про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок.

     Детально ознайомившись з порядком денним засіданння, члени постійної комісії вирішили винести їх на розгляд засідання президії та чергової сесії районної ради.

     В ході роботи постійної коміісї взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови районної ради Майя Фариба, депутати районної ради. 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись