Депутати районної ради працювали над порядком денним засідання постійної комісії

 

 

  Сьогодні, 2 липня, відбулося засідання постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, децентралізації і реформи місцевого самоврядування, зв’язків з об’єднаннями громадян, яку розпочав та вів голова комісії Павло Гора.

       В ході засідання постійної комісії взяли участь три члени постійної комісії (із п’яти),  голова районної ради Микола Орендарчук, керівник секретаріату районної ради Наталія Шамрай.

    На розгляд комісії було винесено п’ять питань. 

   Заслухавши звернення депутатів Монастирищенської районної ради до  Верховної Ради України,  Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування  щодо  проекту Закону України «Про порядок утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж», члени комісії одноголосно вирішили підтримати дане звернення.

   В ході роботи постійною комісією розглянуто депутатські запити депутата районної ради Володимира Шевчука стосовно вжиття заходів для запобігання  крадіжок майна жителів с. Попудня та депутата районної ради Володимира Солода стосовно виділення коштів на придбання установки  насосного обладнання для здійснення забору та подачі води споживачам міста.

     Члени постійної комісії розглянули та підтримали питання про затвердження розпоряджень голови районної ради з кадрових питань.

   Усі розглянуті питання, після проведеного обговорення,  рекомендовані для винесення на розгляд чергової шістнадцятої сесії Монастирищенської  районної ради.

      Заслухавши інформацію про розгляд  скарги  ТОВ « Атлантик Терра» на дії голови постійної комісії з питань агропромислової політики Михайла Возного, депутати одноголосно  вирішили  інформацію взяти до відома, погодились з відсутністю ознак неправомірних дій з боку даного депутата в ході проведення  засідання очолюваної ним комісії 30.03.2017.

 

Виконавчий апарат районної ради

Повернутись