Депутати районної ради розглянули питання порядку денного постійної комісії

 

 

   09 січня 2018 року  відбулося засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансової і податкової політики, приватизації та власності, яке розпочав та вів голова постійної комісії Володимир Левадський.

      В ході роботи комісії взяли участь голова районної ради Микола Орендарчук, голова райдержадміністрації Олег Недогода, заступник голови районнної ради Майя Фариба. 

     На порядок деннний засідання було винесено 7 питань. 

    Члени постійної комісії заслухали т.в.о.начальника фінансового відділу райдержадміністрації Олега Кошового з питання про внесення змін до рішення районної ради "Про районний бюджет на 2018 рік". Детального обговорення зазнало питання про погодження розміщення тимчасово вільних коштів районного бюджету на депозитах у банківських установах.  

      Депутати розглянули та обговорили питання про прийняття закладів дошкільної освіти, про оренду приміщень  та про Монастирищенський районний сервісний центр по обслуговуванню закладів комунальної форми власності.

      Члени комісії  підтримали проекти рішень про внесення змін до районної програми "Організація харчування учнів 1-4 класів та дітей пільгових категорій закладів загальної середньої освіти району на 2018 - 2019 роки" та про затвердження розпоряджень голови районнної ради.

     Депутати районної ради, детально ознайомившись з усіма питаннями порядку денного засідання, вирішили винести їх на розгляд чергової президії та сесії районної ради.

Виконавчий апарат районної ради

 

    

Повернутись